Strona główna » Ogrodzenia tymczasowe

Witamy w sklepie

UWAGA 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.
 

Telefon +48 512510619

E-mail biuro@rabski.pl

Ogrodzenia tymczasowe

Ogrodzenia tymczasowe ochronią teren budowy

 

Dobre ogrodzenie to podstawa! Niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć swój dom, siedzibę swojej firmy lub działkę, czy też chcesz odgrodzić plac budowy, warto zainwestować w jakość materiału i wykonania. Dzięki temu zyskujesz pewność, że ogrodzenie będzie stanowiło dobre zabezpieczenie; oszczędności w tym zakresie mogą Cię drogo kosztować! Nie ryzykuj kradzieży lub zniszczeń i postaw na wysokiej jakości ogrodzenia; jeśli potrzebujesz rozwiązania tylko na pewien czasu, idealnie sprawdzą się przede wszystkim ogrodzenia tymczasowe. Warto wykorzystać je także w przypadku placu budowy. Ryzyko kradzieży materiałów z placu budowy występuje zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i dużych inwestycji. Jeśli nie chcesz ryzykować i zależy Ci na skutecznym i jednocześnie niedrogim rozwiązaniu, postaw na ogrodzenia tymczasowe. Są proste w montażu i demontażu, stanowią dobre zabezpieczenie, a po zakończeniu robót mogą być także wykorzystywane jako tymczasowe ogrodzenie domu czy siedziby firmy.
 

Uniwersalne ogrodzenia tymczasowe na budowę do firmy lub na eventy


Ogrodzenia tymczasowe to doskonałe rozwiązanie wszędzie, gdzie trzeba na szybko zorganizować bezpieczną przestrzeń, w której będzie można spokojnie pracować lub prowadzić organizowane wydarzenie. Systemowe ogrodzenia tymczasowe to najlepsze rozwiązanie do ogrodzenia placu budowy, działki czy miejsca, w którym organizowane jest wydarzenie. Co więcej, ogrodzenie tymczasowe to ogrodzenie przestawne, które można w prosty sposób dostosować do zmieniających się warunków w miejscu jego zastosowania. Dzięki lekkiej, ale solidnej konstrukcji, elementy można z łatwością konfigurować i przenosić tak, aby optymalnie dostosować dostępną przestrzeń do potrzeb wynikających ze specyfiki realizacji danego celu. Co więcej, trwałe i solidne ogrodzenia tymczasowe z Poznania to jednocześnie doskonałe zabezpieczenie mienia pozostawionego na miejscu realizacji prac czy organizowanego eventu. W ten sposób zabezpiecza się również dostęp do miejsc niebezpiecznych.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Panel S-Z2 krótki
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Panel S-Z3
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Panel S-Z3/P
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Ogrodzenia tymczasowe: gdzie można je wykorzystać?

 

Podstawową funkcją ogrodzenia tymczasowego jest zabezpieczenie przestrzeni bez konieczności tworzenia wylewki pod słupy. To duża przewaga nad tradycyjnymi ogrodzeniami z siatki: ogrodzenie tymczasowe możesz rozstawić szybko i bezproblemowo. Jeśli zależy Ci na czasie i zarazem niezawodności, postaw na ogrodzenia tymczasowe: to także doskonałe rozwiązanie w przypadku konieczności ogrodzenia niewielkiej działki.

 

Ogrodzenia tymczasowe możesz wykorzystać nie tylko na placu budowy. Sprawdzą się także doskonale w przypadku budowy kojców dla zwierząt – jeśli potrzebujesz prostego w montażu i zarazem bezpiecznego ogrodzenia, postaw na panele ażurowe. Przepuszczają światło i jednocześnie odgradzają przestrzeń, a postawisz je dosłownie w kilka chwil. To dobra propozycja dla właścicieli młodych piesków, które dopiero uczą się dyscypliny i potrzebują wybiegu. W tym wypadku przyda Ci się również furtka – Poznań może skorzystać z naszych usług i wybrać model idealnie dopasowany do ażurowych ogrodzeń tymczasowych. Za pomocą ogrodzeń ażurowych możesz wydzielić także część terenu w obrębie własnej działki.

 

Z ogrodzeń tymczasowych korzystają zwykle również organizatorzy imprez masowych; to jedyny sposób na to, by oddzielić poszczególne strefy i zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom. Zarówno ogrodzenia ażurowe, jak i barierki. Wysokiej jakości barierki są lekkie, a zarazem wytrzymałe: pozwalają na wygrodzenie części przestrzeni i obiektu w taki sposób, by za ogrodzenie nie dostały się niepowołane osoby. Jednocześnie system barierek jest na tyle lekki i prosty w transporcie, że bez problemu może być wykorzystywany podczas różnego rodzaju imprez czy festynów.
 

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą


Z myślą o klientach indywidualnych oraz firmach przygotowaliśmy ofertę ogrodzeń tymczasowych. Znajdziesz w niej zarówno ogrodzenia ażurowe, jak i pełne oraz profesjonalne barierki. Dobrym rozwiązaniem będzie również dopasowana do ogrodzenia furtka. Poznań oraz okolice potwierdzają: nasze rozwiązania z zakresu ogrodzeń to wysoka jakość w atrakcyjnych cenach.
 

Barierki i ogrodzenia przestawne


W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju elementy ogrodzeniowe oraz bramy, furtki i barierki, które umożliwiają optymalne zabezpieczenie i tymczasowe zorganizowanie przestrzeni w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, wykonawców, gości, osób postronnych i mienia. Ogrodzenia przestawne to rewelacyjne rozwiązanie, które pozwala elastycznie modyfikować przestrzeń, tak aby dopasować ją do zmieniających się potrzeb. Dzięki zastosowaniu ogrodzeń przestawnych w krótkim czasie można odgrodzić przestrzeń, w której będzie realizować się kolejny etap prac lub otworzyć przestrzeń, w której nie będzie się już dłużej zajmować. To doskonałe rozwiązanie do organizacji prac budowlanych i adaptacji przestrzeni na potrzeby zmiany organizacji ruchu wokół miejsca realizacji danego projektu.
 

Tymczasowe ogrodzenia budowlane Poznań


Oferowane przez nas ogrodzenia przestawne i barierki to jeden z częściej wybieranych systemów do organizacji i zabezpieczania prac budowlanych realizowanych na terenie Poznania i okolic. Lekkie solidne komponenty, w tym ażurowe i pełne elementy ogrodzeniowe, solidne ażurowe przestawne bramy i furtki oraz barierki to wyposażenie dla firm kompleksowo realizujących inwestycje, jak i dla wykonawców specjalizujących się w realizacji prac z zakresu określonych branż. W każdym przypadku nasze ogrodzenia przestawne pozwalają dostosować przestrzeń tak, aby można było bezpiecznie zorganizować miejsce pracy, w którym realizuje się określone zadania. Co więcej, warto zauważyć, że powierzchnia ogrodzenia przestawnego to rewelacyjna przestrzeń do informowania o ofercie usług realizowanych przez danego wykonawcę i to w miejscu ich realizacji.
 

Tymczasowe ogrodzenie działki


Lekkie, solidne tymczasowe ogrodzenie działki to świetny sposób na szybki ogrodzenie posesji, które jednocześnie pozwala uzyskać dostęp do działki i zlokalizowanych na niej obiektów z każdej strony. To dobre rozwiązanie na czas budowy domu jednorodzinnego. Sprawdza się podczas większych inwestycji realizowanych etapami. Szukając ogrodzenia tymczasowego, warto sprawdzić cennik przenośnych elementów ogrodzeniowych naszej produkcji. Zapraszamy do kontaktu w konsultacji na temat zastosowanie i konfiguracji elementów naszych ogrodzeń tymczasowych.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

⚠ UWAGA ⚠ 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.


Telefon +48 61-8-751-157


E-mail biuro@rabski.pl