Strona główna » Furtki

Witamy w sklepie

UWAGA 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.
 

Telefon +48 512510619

E-mail biuro@rabski.pl

Furtki

Efektowne i funkcjonalne furtki na każdą posesję


Oferujemy funkcjonalne i solidne furtki do każdego typu posesji. W naszej ofercie dostępne są trwałe i estetyczne furtki uniwersalne oraz stylizowane furtki o zróżnicowanej estetyce. Oferujemy również realizację indywidualnych projektów i produkcję furtek wg wytycznych zamawiającego.
 

Uniwersalne furtki ogrodzeniowe w Poznaniu i okolicach


Uniwersalne furtki ogrodzeniowe to rozwiązanie wybierane przez inwestorów z Poznania, Aleksandrowa i okolic w celu szybkiego i niedrogiego zagospodarowania działki lub do wymiany starej furtki ogrodzeniowej na nową. Uniwersalne furtki ogrodzeniowe dostępne są w standardowych rozmiarach. Furtki są oferowane ze słupami systemowymi, które można zamontować przez zabetonowanie w podłożu. Słupy i konstrukcja ramy uniwersalnych furtek ogrodzeniowych są wykonane z profili stalowych. W zależności od preferencji można wybierać pomiędzy furtkami ogrodzeniowymi z wypełnieniem wykonanym z profili lub siatki. Uniwersalne furtki ogrodzeniowe oferowane w sklepie Rabski to rozwiązanie opracowane pod kątem funkcjonalności, eleganckiej neutralnej stylistyki i korzystnej ceny. To jedno z częściej wybieranych rozwiązań, które można zobaczyć na tysiącach posesji w Poznaniu, Aleksandrowie i okolicach.
 

Furtki ogrodzeniowe, które podkreślają design i aranżację całej posesji


Nasza firma oferuje także stylizowane furtki ogrodzeniowe. To wyposażenie dla wymagających. W ofercie dostępne są ozdobne furtki ogrodzeniowe utrzymane w stylistyce klasycznej, które nawiązują do popularnych aranżacji, z którymi można spotkać się na posesjach w Poznaniu, Aleksandrowie i okolicach. Alternatywą są nowoczesne furtki ogrodzeniowe, które świetnie komponują się z efektownym nowoczesnym designem współczesnych inwestycji. Nowoczesne i ozdobne furtki ogrodzeniowe dostępne są w standardowej konfiguracji. W razie potrzeby można zamawiać furtki ogrodzeniowe na wymiar, tak aby dopasować furtkę do indywidualnych potrzeb użytkowników lub unikalnych warunków w miejscu montażu. Zapraszamy do konsultacji z naszym działem obsługi w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Jaką furtkę wybrać?

 

Furtka z profilem pionowym czy poziomym? Ozdobna furtka z kutymi elementami czy minimalistyczna furtka użytkowa, idealna jako element ogrodzenia działki? Wiele zależy od tego, jaką funkcję ma spełniać nie tylko furtka, ale również ogrodzenie. Jeszcze do niedawna stawiano płoty, które z jednej strony miały zapewniać poczucie bezpieczeństwa, z drugiej – nie powinny zrujnować budżetu właściciela posesji. Takie podejście zaowocowało betonowymi zabudowaniami, w przypadku których trudno mówić o estetyce. Coraz częściej jednak właściciele domów jednorodzinnych czy innych posesji doceniają rolę ogrodzeń w aranżacji najbliższego otoczenia. Nowoczesne ogrodzenia i furtki wcale nie muszą zasłaniać być masywne! Możesz wybrać estetyczne i zarazem solidne ogrodzenie, do którego dopasujesz wybraną furtkę.

 

Jeśli cenisz sobie przede wszystkim dobry widok oraz nasłonecznienie, wybierz furtkę panelową; zabezpiecza teren posesji i jednocześnie wpuszcza na działkę promienie słoneczne, a jej przęsła pozostają niemal niewidoczne. Jeśli z kolei planujesz ustawienie ogrodzenia z kutego żelaza, uzupełnieniem będzie ozdobna furtka – solidna i zarazem pięknie ozdobiona. Gdzie znajdziesz najlepsze furtki? Poznań poleca P.H.U. Rabski – najlepsze rozwiązania dla prywatnych posesji i firm. W ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji odpowiednich zarówno do solidnych, dużych ogrodzeń, jak i drewnianych płotów czy siatki.
 

Wysokiej jakości furtki w atrakcyjnej cenie

 

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wysokiej jakości furtki panelowe, profilowe -  dostępne w wielu kolorach, jak i zdobione propozycje, idealne jako uzupełnienie solidnego, kutego ogrodzenia. Tworzymy także furtki na indywidualne zamówienie: dopasujemy furtkę do Twoich potrzeb i wykonamy ją z wybranych materiałów. Jeśli chodzi o wysokiej jakości furtki, Poznań ma do dyspozycji najlepsze dostępne na rynku produkty. Skorzystaj z naszej oferty, jeśli cenisz sobie niezawodność i wysokiej jakości wykończenie. Stawiamy na materiały pochodzące z polskich hurtowni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu celem ustalenia szczegółów dalszej współpracy.
 

Jaka szerokość furtki?


Nasze furtki uniwersalne dostępne są w typowych rozmiarach. Najczęściej wybierane modele to uniwersalne furtki ogrodzeniowe o szerokości 1 metra. Taka szerokość furtki pozwala na komfortowy dostęp do posesji i sprawdza się w zdecydowanej większości przypadków. To uniwersalne rozwiązanie, które zapewnia komfortowy dostęp do posesji.
 

Wybierając furtkę ogrodzeniową, warto zastanowić się nad tym, w jaki sposób będzie ona użytkowana. W niektórych przypadkach okazuje się, że furtka o szerokości 1 metra jest zbyt duża do tego, by zamontować ją w ograniczonej przestrzeni, z którą ma się do czynienia na miejscu montażu. W takim przypadku rozwiązaniem jest zamówienie uniwersalnej lub ozdobnej furtki ogrodzeniowej na wymiar.
 

W innych okolicznościach warto natomiast rozważyć montaż szerszej furtki. Szersze furtki ogrodzeniowe mogą okazać się wygodne dla osób o ograniczonej mobilności. Dobrym rozwiązaniem dla wielu użytkowników może okazać się również opcja dostosowania furtki do montażu automatyki umożliwiającej zdalne otwieranie i zamykanie przejścia.
 

Furtki ogrodzeniowe standardowe i na wymiar


Szukając idealnej furtki ogrodzeniowej dla siebie, warto mieć świadomość, że możliwe jest dostosowanie szerokości oraz stylistyki furtki do własnych potrzeb i oczekiwań. Oferujemy nawet możliwość wyprodukowania furtki na działkę wg projektu zamawiającego. Zapraszamy do kontaktu w celu konsultacji na temat tego typu projektów.
 

Funkcjonalność furtki na działkę


Szukając furtki na działkę, dobrze jest brać pod uwagę nie tylko jej szerokość, ale również zakres ruchu zawiasów. Tylko furtki ogrodzeniowe, które można w pełni otworzyć, oferują oczekiwany poziom komfortu. To bardzo ważne i warto mieć świadomość, że firma Rabski oferuje w swoim sklepie wyłącznie rozwiązania umożliwiające komfortowe użytkowanie tak ważnego elementu, jakim jest furtka ogrodzeniowa strzegąca dostępu do działki.
 

Nasze furtki ogrodzeniowe są wyposażone w solidne zawiasy, których konstrukcja gwarantuje optymalny zakres ruchu skrzydła furtki, tak aby można było w pełni otworzyć przejście. Niektóre modele furtek oferują możliwość zmiany kierunku otwierania tak, aby można było dopasować nową furtkę do warunków wynikających z aranżacji i ograniczenia przestrzeni na działce. W przypadku niektórych modeli wykonywanych na zamówienie wybór strony, na którą będzie otwierana furtka ogrodzeniowa trzeba uzgodnić przed zleceniem produkcji.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

⚠ UWAGA ⚠ 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.


Telefon +48 61-8-751-157


E-mail biuro@rabski.pl