Strona główna » Siatka ogrodzeniowa

Witamy w sklepie

UWAGA 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.
 

Telefon +48 512510619

E-mail biuro@rabski.pl

Siatka ogrodzeniowa

Siatki ogrodzeniowe od producenta


Oferujemy siatki ogrodzeniowe naszej produkcji. W sklepie dostępne są wszystkie rodzaje produkowanych przez nas siatek ogrodzeniowych. Nasze siatki są stosowane na ogrodzenia w obiektach różnego przeznaczenia, w tym jako:

 • siatki do ogrodzeń sportowych,
 • siatki na ogrodzenia posesji,
 • siatki hodowlane,
 • siatki zabezpieczające,
 • lekkie siatki techniczne,
 • siatki cieniujące i ozdobne.

Nasza firma produkuje ogrodzeniowe siatki stalowe oraz plastikowe. Siatki zaplatane z drutów stalowych są dostępne z zabezpieczeniem antykorozyjnym w formie powłoki cynkowej lub powłoki z tworzywa PVC. W ten sam sposób zabezpiecza się i koloryzuje także ozdobne siatki zgrzewane.


W ofercie dostępne są siatki o różnym rozmiarze i kształcie oczek. Poszczególne modele różnią się wysokością, średnicą drutu lub pręta oraz kształtem i wielkością oczek. Dzięki wachlarzowi dostępnych rozwiązań można dobrać odpowiednią siatkę do każdego ogrodzenia oraz do zastosowań technicznych.
 

Rodzaje siatek ogrodzeniowych


Produkowane przez nas siatki ogrodzeniowe to jeden z popularniejszych produktów tego typu. Nasze siatki chętnie nabywają inwestorzy i wykonawcy z Poznania, Komornik i okolic. Siatki ogrodzeniowe Rabski to jedno z częściej wybieranych rozwiązań w Komornikach. Wykonawcy i inwestorzy, którzy zamontowali nasze siatki na ogrodzeniach swoich posesji i inwestycji realizowanych dla swoich klientów, potwierdzają, że produkowane przez nas siatki ogrodzeniowe to jeden z lepszych produktów na rynku.
 

Siatki ogrodzeniowe firmy Rabski z Poznania są solidne, dobrze wykonane i odporne na zmiany pogody i gwałtowne skoki temperatury. Nasze siatki na ogrodzenia są odpowiednio zabezpieczone i przystosowane do ekspozycji na intensywne promieniowanie słoneczne, wilgoć, opady i zmieniające się temperatury. Dzięki temu wytrzymują wiele lat eksploatacji i prezentują się bardzo dobrze w całym okresie użytkowania.

 • Ocynkowane siatki na ogrodzenia – ocynkowane siatki ogrodzeniowe to jeden z popularniejszych produktów na rynku. Architekci i inwestorzy zdecydowanie najczęściej wybierają charakterystyczne ocynkowane ogrodzenia. Ocynkowane siatki prezentują się bardzo dobrze na ogrodzeniach wszystkich obiektów. Wyglądają nowocześnie i sprawiają, że ogrodzenie jest trwałe i solidne, oraz że dobrze komponuje się z otoczeniem.
 • Powlekane siatki ogrodzeniowe – powlekane siatki ogrodzeniowe to alternatywa dla osób, które chcą wyróżnić swoje ogrodzenie spośród podobnych ocynkowanych płotów w okolicy. Siatki powlekane są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Powłoka z trwałego PVC stanowi estetyczne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi i nadaje siatce określonego solidnego wyglądu. Siatka z drutu powlekanego może sprawiać wrażenie solidniejszej, ponieważ dzięki dodatkowej powłoce drut wydaje się grubszy.
 • Siatki dekoracyjne – to coraz popularniejszy produkt. Ogrodzeniowe siatki dekoracyjne to rozwiązanie dla tych, którzy szukają rozwiązania, które pozwala wyróżnić ogrodzenie posesji lub wydzielonej strefy w interesujący sposób. Siatki dekoracyjne coraz częściej stosuje się na płotach fasadowych i w ogródkach. Prezentują się świetnie i zapewniają takie same parametry wytrzymałości i odporności na zmieniające się warunki atmosferyczne jak klasyczne plecione siatki ocynkowane i powlekane.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Siatki heksagonalne od producenta


Ogrodzeniowe siatki heksagonalne to wyjątkowy rodzaj siatek ozdobnych. Siatki heksagonalne mają duże heksagonalne oczka (o kształcie foremnego sześciokąta). Wyjątkowy splot sprawia, że ogrodzenia z takiej siatki prezentuje się bardzo okazale. Wyróżnia się na tle klasycznych siatek ogrodzeniowych z oczkami w kształcie rombu i podkreśla indywidualny charakter aranżacji na danej posesji.
 

Kompleksowa oferta siatek ogrodzeniowych Rabski


Nasza firma od lat produkuje wysokiej jakości siatki ogrodzeniowe i pozostałe akcesoria do montażu ogrodzeń. W ofercie dostępne są systemowe słupki ogrodzeniowe, akcesoria do mocowania siatek ogrodzeniowych na słupkach oraz bramy i furtki ogrodzeniowe. Kompleksowa oferta z zakresu lekkich, ale solidnych ogrodzeń z panelami z plecionej i zgrzewanej siatki pozwala nam zaproponować klientom produkt o rewelacyjnym stosunku jakości do ceny. Fakt ten potwierdza to, że produkowane przez nas siatki to wyposażenie kupowane przez inwestorów modernizujących istniejące i montujących nowe ogrodzenia na terenie posesji zlokalizowanych w okolicach Komornik, Poznania i nie tylko.
 

Zastosowanie siatek ogrodzeniowych


Oferowane przez nas siatki są stosowane do montażu ogrodzeń różnego rodzaju, w tym:

 • Jako ogrodzenia sportowe,
 • Ogrodzenia posesji prywatnych,
 • Ogrodzenia obiektów i budowli przemysłowych i infrastrukturalnych,
 • Ogrodzenia placów zabaw,
 • Ogrodzenia wydzielonych stref specjalnego przeznaczenia,
 • Ogrodzenia ogródków.

Oprócz siatek ogrodzeniowych nasza firma produkuje również siatki techniczne.
 

Plastikowe siatki techniczne i ozdobne


Zaletą naszej oferty jest szeroki asortyment siatek wykonanych z drutu i tworzywa. Nasze plastikowe siatki są bardzo trwałe i estetyczne. W ofercie dostępne są siatki plastikowe o różnym zagęszczeniu oczek. Oprócz tego siatki różnią się także wysokością. Dzięki temu można dobrać odpowiednią siatkę plastikową do każdego zastosowania. Dużą zaletą produkowanych przez naszą firmę plastikowych siatek jest fakt, że można je łatwo docinać, tak aby dopasować ich wysokość i szerokość do ograniczonej przestrzeni w miejscu montażu. Plastikowe siatki o gęstych oczka są trwałe wytrzymałe i odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne.
 

Metalowe siatki ogrodzeniowe i techniczne


Metalowe siatki to najczęściej wybierane rozwiązanie na ogrodzenia i płoty. Nasze siatki ogrodzeniowe montuje się na płotach posesji prywatnych, obiektów przemysłowych i publicznych i komercyjnych. Szeroka oferta pozwala na wybór rozwiązania dopasowanego estetycznie do wybranej koncepcji architektonicznej. Nasze siatki ogrodzeniowe to synonim jakości i trwałości. Oprócz tego w ofercie dostępne są wszystkie komponenty do montażu efektownych i bezpiecznych ogrodzeń. Wykorzystywana przez nas technologia daje nam również możliwość produkowania siatek technicznych. 
 

Techniczne siatki firmy Rabski


Siatki techniczne to produkty wykorzystywane do realizacji różnego rodzaju procesów technologicznych w budownictwie i innych gałęziach przemysłu. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży w celu konsultacji na temat możliwości zastosowania naszych siatek ogrodzeniowych i technicznych w państwa projekcie. Oferujemy doradztwo oparte na doświadczeniu mierzonym w tysiącach zrealizowanych projektów w całym kraju.
 

Jaką siatkę ogrodzeniową wybrać?

 

Jeśli interesuje Cię siatka ogrodzeniowa, przed Tobą ciężki wybór. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów siatki różniącej się między sobą nie tylko kształtem oczek, ale również wykonaniem i wykończeniem. Siatki powlekane są pokrywane cienką warstwą polichlorku winylu, który zabezpiecza przed korozją i jednocześnie dodatkowo wzmacnia siatkę. W przypadku siatek ocynkowanych powlekanie jest zastępowane cynkowaniem galwanicznym. Tu wadą jest niemożność wybrania koloru siatki – zazwyczaj jest dostępna tylko w jednym odcieniu. Plastikowe siatki nie stanowią zbyt dobrego zabezpieczenia posesji, ponieważ bez problemu można je przeciąć. Tego rodzaju siatki sprawdzają się jako sposób na odgrodzenie ogródka warzywnego czy ochronę przed zwierzętami.
 

Siatka leśna to z kolei najprostszy rodzaj siatki, używany nie tylko w lasach, ale również do osłony ogródków działkowych czy wygrodzenia wybiegu dla psa. Zaletą tego typu siatki jest niska cena oraz szybki montaż; jeśli dopiero zastanawiasz się nad solidniejszym ogrodzeniem lub chcesz szybko zabezpieczyć przyszły teren budowy, idealnym rozwiązaniem będzie ten rodzaj siatki. Poznań chętnie sięga po to rozwiązanie, choć ten typ ogrodzenia występuje na terenie całego kraju. Jako renomowany producent siatki ogrodzeniowej dostarczamy siatkę ochronną do klientów z całej Polski. Zarówno klienci indywidualni, jak i firmy decydują się przede wszystkim na siatkę zabezpieczoną przed korozją: dzięki temu jest ona odporna na działanie czynników atmosferycznych.
 

Szukasz wysokiej jakości siatki? Zapraszamy!

 

Jeśli planujesz zakup siatki, Komorniki to tylko jedna z wielu obsługiwanych przez nas lokalizacji. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości siatki: Poznań i okoliczne miejscowości mogą bez problemu odwiedzić nasz sklep.
 

Jako ogólnopolski producent siatki ogrodzeniowej prowadzimy również sklep internetowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakupów. Z nami postawisz bez problemu ogrodzenie z wybranego rodzaju siatki. Nie wiesz, jaką siatkę wybrać? Skontaktuj się z nami: podpowiemy, jakie rozwiązanie będzie w Twojej sytuacji najlepsze.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

⚠ UWAGA ⚠ 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.


Telefon +48 61-8-751-157


E-mail biuro@rabski.pl