Strona główna1 » Siatka ogrodzeniowa

Witamy w sklepie

SKLEP W BUDOWIE

ZAPRASZAMY NA
www.rabski.com.pl

Siatka ogrodzeniowa

SIATKI OGRODZENIOWE


Aby odpowiednio wyodrębnić oraz zabezpieczyć teren posesji, firmy czy innych nieruchomości, najlepszym rozwiązaniem okazują się siatki ogrodzeniowe. Nie bez powodu cieszą się one popularnością i zaufaniem konsumentów – są trwałe, estetyczne i w atrakcyjnej cenie, jeśli tylko za jej wykonanie odpowiada sprawdzony producent siatki ogrodowej.

 

Doświadczony producent siatki ogrodzeniowej


Jesteśmy firmą, której specjalnością jest właśnie siatka ogrodzeniowa – zarówno jej produkcja, jak i – na specjalne zamówienie klienta – także montaż. W naszej ofercie znaleźć można przede wszystkim siatki ogrodzeniowe wykończone metodą ocynkowania lub powlekane materiałem PCV. Dzięki temu producent siatki ogrodzeniowej może zagwarantować, że jego produkty odznaczają się wysoką trwałością oraz odpornością nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na wpływ zmiennych czynników atmosferycznych, zwłaszcza na działanie mrozu, promieni słonecznych oraz wody (nasza siatka ogrodzeniowa jest antykorozyjna). Co więcej, prezentowany tu producent siatki ogrodzeniowej posiada w swojej ofercie wyroby dostępne w różnych kolorach. Oferujemy siatki ogrodzeniowe w wariancie czarnym, zielonym, brązowym oraz ocynkowanym.


Siatka ogrodzeniowa na miarę potrzeb Klienta


Nasza siatka ogrodzeniowa może być dostępna w rolce o dowolnej wysokości, dzięki czemu każdy klient może otrzymać produkt, który będzie zgodny z faktycznymi potrzebami – zawsze dobieramy wysokość pod indywidualne zamówienie.

Opcja montażu, którą dodatkowo jest w stanie zaoferować producent siatki ogrodzeniowej, wykonujemy z pełną fachowością oraz solidnością. Klient, który decyduję się na tę opcję, może liczyć na to, że siatka ogrodzeniowa zostanie do niego dostarczona wraz z całym niezbędnym asortymentem potrzebnym do jej prawidłowego i profesjonalnego montażu.

Zawsze służymy pomocą, by dobrać takie siatki ogrodzeniowe, które najlepiej będą spełniać potrzeby i oczekiwania klientów, także finansowe. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że siatka ogrodzeniowa, którą możemy zaoferować, zawsze jest najwyższej jakości, solidna oraz estetyczna. Rabski to doświadczony producent siatki leśnej i ogrodzeniowej z Wielkopolski. Poznań jest miejscem, w którym swoją siedzibę ma producent siatki ogrodzeniowej, lecz oferta firmy skierowana jest do mieszkańców całego kraju.

Produkujemy siatki ogrodzeniowe ocynk oraz powlekane PCV,

na specjalne zamówienie również z montażem.

Kolory: czarny, zielony, brązowy, ocynk

Rolki pakowane po: 10mb.

Wysokość rolki: na indywidualne zamówienie i potrzeby klienta


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje