Strona główna » Bramy

Witamy w sklepie

 

UWAGA


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.
 

Telefon +48 512510619

E-mail biuro@rabski.pl

Bramy

Dlaczego wybór odpowiedniej bramy jest tak ważny? Zarówno wjazd do firmy, jak i na prywatną posesję powinien być odpowiednio zabezpieczony i jednocześnie zorganizowany w taki sposób, by zapewnić wygodę pracownikom, klientom czy domownikom. Nowoczesne bramy to propozycje, które bez problemu dopasujesz nie tylko do posiadanego ogrodzenia, ale również własnych potrzeb. Z jednej strony brama stanowi część ogrodzenia i zabezpiecza przed dostaniem się na teren posesji niepożądanych osób, z drugiej może być również elementem ozdobnym – wszystko zależy od tego, jaki model wybierzesz. Podczas wyboru bramy kieruj się przede wszystkim jakością i niezawodnością, ale miej także na uwadze charakter nieruchomości oraz aranżację jej najbliższego otoczenia. W ten sposób stworzysz spójną kompozycję i zarazem zadbasz o bezpieczeństwo. Brama przesuwna czy dwuskrzydłowa? Wybór należy do Ciebie! Obydwa rozwiązania posiadają swoje zalety, które warto poznać przed podjęciem decyzji o zakupie.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Brama dwuskrzydłowa: tradycyjna propozycja

 

Bramy dwuskrzydłowe swoim wyglądem przypominają wrota: bardzo często wykorzystuje się takie rozwiązanie nie tylko w przypadku posesji z domem jednorodzinnym, ale również na wszelkiego rodzaju działkach. Bramy dwuskrzydłowe są stosunkowo niedrogie i proste w eksploatacji, a dodatkowo zdobiona, kuta brama będzie stanowiła dodatkową ozdobę posesji. Po taką propozycję sięgają przede wszystkim posiadacze niewielkich działek, bowiem nie wszędzie możliwe jest zamontowanie bramy przesuwnej. Do wad tego rodzaju bram zalicza się przede wszystkim konieczność dokładnego odśnieżania podjazdu; cały mechanizm może zajmować również sporo miejsca na terenie posesji.
 

Brama przesuwna – nowoczesna konstrukcja

 

Bramy przesuwne panelowe lub profilowe możemy zwykle spotkać w przypadku strzeżonych osiedli, siedzib firm czy terenów magazynów lub fabryk. Coraz częściej stają się jednak one również częścią wyposażenia prywatnych posesji. Powód jest prosty: przy silnym wietrze nie ma ryzyka, że brama zostanie zamknięta, a zamontowanie specjalnego systemu umożliwia bezproblemowe otwieranie bramy bez konieczności wysiadania z samochodu. Choć jest to nieco droższe rozwiązanie, świetnie sprawdzi się w przypadku dużych wjazdów na posesję, przy których bramy dwuskrzydłowe zajmowałyby zbyt wiele miejsca. Jeśli chodzi o tego rodzaju bramy, Poznań ma do dyspozycji duży wybór zarówno bram panelowych i profilowych, jak i ozdobnych.
 

Oferujemy wysokiej jakości bramy dwuskrzydłowe i bramy przesuwne

 

Dobrze wiemy, jak ciężko znaleźć idealną bramę, dlatego dbamy o to, by nasi klienci mieli do dyspozycji wiele interesujących propozycji. Dzięki temu bez problemu dopasujesz bramę do wymiarów działki i podjazdu oraz własnych preferencji. Posiadamy ozdobne modele – idealne jako uzupełnienie kutego ogrodzenia – oraz nowoczesne propozycje wykonane z paneli lub profili.
 

Szukasz bramy do wjazdu na prywatną posesję? Chcesz niskim kosztem zabezpieczyć teren działki i szukasz niedrogiej i jednocześnie niezawodnej bramy? Poznań poleca naszą firmę: zaufało nam wielu klientów indywidualnych oraz firm.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

⚠ UWAGA ⚠ 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.


Telefon +48 61-8-751-157


E-mail biuro@rabski.pl