Strona główna » Automatyka do bram

Witamy w sklepie

 

UWAGA


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.
 

Telefon +48 512510619

E-mail biuro@rabski.pl

Automatyka do bram

Oferujemy solidne i trwałe akcesoria do automatycznych bram wjazdowych. W naszym sklepie dostępne są wszystkie komponenty do automatycznego sterowania brami przesuwnymi i skrzydłowymi. Jesteśmy dystrybutorem sprawdzonych podzespołów wiodących producentów sprzętu do automatyki bram wjazdowych. W naszym sklepie dostępne są m.in. produkty marki Key Automation czy V2 Automatyka. Oferowane przez nas systemy automatycznego otwierania i zamykania bram wjazdowych od lat upraszczają życie i chronią dobytek na posesjach inwestorów z Komornik, Poznania i okolic.
 

W ofercie dostępne są nowoczesne, trwałe, wydajne i energooszczędne siłowniki, napędy i sterowniki do wszystkich typów i rozmiarów bram wjazdowych. Oferujemy wyposażenie do automatyzowania bram wjazdowych do każdego typu posesji. Nasza automatyka sprawdza się w bramach na działkach z domami jednorodzinnymi. Oferujemy również sprzęt do automatyki bram obiektów wielorodzinnych, komercyjnych i przemysłowych. Zapewniamy pomoc w dobrze sterowania do wybranej bramy. Oferujemy także kompletne bramy z automatyką. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi w celu doboru odpowiedniego sterowania do bramy wjazdowej.
 

Ciężki dzień w pracy może zdarzyć się każdemu. Dołóż do tego ulewny deszcz lub silną wichurę oraz konieczność wysiadania z samochodu, by otworzyć bramę wjazdową do domu - i już przepis na okropny wieczór gotowy. Jeśli tego rodzaju sytuacje uprzykrzają Ci życie codzienne, pora zainwestować w system automatyki do bram wjazdowych. Dzięki nim nie musisz już wysiadać za każdym razem z samochodu i mocować się z bramą. Wbrew pozorom nie jest to już duży wydatek: na nowoczesne systemy mogą pozwolić sobie nie tylko duże firmy, ale również klienci indywidualni. Automatyczne systemy otwierania bram są również dodatkowym zabezpieczeniem przed kradzieżą – warto zainwestować w nie szczególnie w przypadku wjazdów znajdujących się przy często uczęszczanej ulicy. Ponadto napęd do bramy utrudnia otworzenie bramy z zewnątrz i tym samym zapobiega wtargnięciu na posesję. Codziennie korzystasz z bramy wjazdowej? Zadbaj o komfort swój, domowników lub pracowników i wybierz automatyczny system do bramy. To duża oszczędność czasu oraz wygoda!


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Automatyka do bram: co warto wiedzieć?

 

Zdalnie sterowany napęd do bramy wjazdowej to przede wszystkim wygodne i praktyczne rozwiązanie. Nie musisz już wysiadać za każdym razem z samochodu, by otworzyć bramę i wjechać na posesję. Aby system działał niezawodnie, niezbędne jest dopasowanie go do parametrów bramy; najwygodniejszym rozwiązaniem jest zakup bramy wraz z automatyką. Dobór napędu warto powierzyć profesjonalistom – jeśli interesuje Cię automatyka do bram, Poznań chętnie korzysta z usług naszej firmy. Duże doświadczenie w tym zakresie sprawia, że pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.
 

Automatyczny napęd do bramy jest wyposażony w system wykrywania przeszkód: dzięki temu jeśli na drodze bramy znajdzie się przeszkoda, brama nie zamknie się. Rodzice małych dzieci nie muszą obawiać się dzięki temu o ich bezpieczeństwo. Automatyczny system sprawia, że nie musisz wysiadać z samochodu i zamykać bramy po wyjeździe z posesji. Wystarczy kilkanaście sekund, by otworzyć i zamknąć nawet ciężkie skrzydła bramy. Bramę możesz obsługiwać nie tylko za pomocą nadajnika – Twój smartfon także może być wykorzystany do otwierania i zamykania bramy. Innowacyjne rozwiązania i najlepsze materiały oraz elementy montażowe to połączenie, w które warto zainwestować.
 

Napędy do bram: postaw na wysoką jakość

 

W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji napędów do bram przesuwnych oraz skrzydłowych. Oferujemy naszą pomoc przy doborze najlepszego rozwiązania: skontaktuj się z nami, jeśli szukasz automatycznego napędu do bramy wjazdowej do domu lub siedziby firmy. Różne systemy posiadają różne funkcje; dobierzemy dla Ciebie rozwiązanie odpowiadające wszystkim Twoim potrzebom.
 

Masz już dosyć ręcznego otwierania bramy? Rozwiązaniem będzie automatyka do bram; Poznań to siedziba naszej firmy, ale realizacje prowadzimy na terenie całej Polski. Jeśli cenisz sobie jakość i niezawodność, wybierz napędy do bram z naszej oferty. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i najlepsze napędy automatyczne do bram przesuwnych oraz skrzydłowych.
 

Solidna automatyka do bram wjazdowych


Nasze wyposażenie do automatyki bram wjazdowych to komponenty dobrane pod kątem trwałości, funkcjonalności i możliwości dostosowania systemu automatyki do bram do specyficznych warunków w miejscu montażu. Oferujemy automatykę do bram przesuwnych każdego rozmiaru. Użytkownicy i instalatorzy automatyki do bram wjazdowych z okolic Poznania i Komornik znajdą w naszym sklepie napędy i akcesoria do automatycznych systemów otwierania ciężkich i szerokich bram wjazdowych. W ofercie dostępne są również akcesoria do montażu automatyki na bramach zamontowanych w ograniczonej przestrzeni, w tym automatyka do bram skrzydłowych różnej wielkości.


Oferowane przez nas urządzenia zostały przetestowane przez tysiące użytkowników automatycznych bram wjazdowych z okolic Komornik i Poznania. Oferowane przez nas napędy i siłowniki są trwałe i precyzyjne. Dzięki temu automatyka do bram przesuwnych i skrzydłowych działa bez zarzutu, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo użytkowników w trakcie wykonywania trudnych manewrów, jak włączanie się do ruchu czy zjeżdżanie z uczęszczanej drogi publicznej. Jak wynika z doświadczeń użytkowników i instalatorów, automatyka do bram wjazdowych dostępna w sklepie Rabski to gwarancja jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwa.
 

Automatyka do bram na posesjach w Poznaniu i Komornikach


Wyposażenie i akcesoria do systemów automatycznego sterowania bramami wjazdowymi dostępne w sklepie Rabski to urządzenia doskonale dopasowane do typowych warunków, z jakimi instalatorzy i użytkownicy spotykają się na posesjach zlokalizowanych w Poznaniu, Komornikach i okolicy. Nasza automatyka do bram wjazdowych sprawdzi się w obiektach bez podjazdu pod bramę, jak na dużych działkach z wjazdami, na których kierowca może spokojnie poczekać na otworzenie bramy.


Warto dodać, że automatyka do bram wjazdowych instalowana w obiektach na terenie Komornik, Poznania i okolic może być zintegrowana z inteligentnym systemem sterowania, który przy właściwym ustawieniu może inicjować otwieranie bramy z wyprzedzeniem, które umożliwia szybkie i bezpieczne zjechanie z drogi publicznej, to doskonałe rozwiązanie na posesjach zlokalizowanych przy ruchliwych drogach w terenie zabudowanym.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

⚠ UWAGA ⚠ 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.


Telefon +48 61-8-751-157


E-mail biuro@rabski.pl