Strona główna » Ogrodzenie panelowe

Witamy w sklepie

 

UWAGA


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.
 

Telefon +48 512510619

E-mail biuro@rabski.pl

Ogrodzenie panelowe

Ogrodzenia panelowe od producenta


Oferujemy wysokiej jakości ogrodzenia panelowe. Jesteśmy producentem systemów ogrodzeniowych, furtek i bram. W naszej ofercie dostępne są wszystkie komponenty do montażu solidnego i ładnego ogrodzenia. Cena ogrodzeń panelowych od producenta sprawia, że jest to ciekawa propozycja dla wszystkich inwestorów. Dużą zaletą ogrodzeń panelowych marki Rabski jest efektowny wygląd i łatwy montaż. Poszczególne komponenty, w tym panele ogrodzeniowe łączy się ze sobą za pomocą dopasowanych akcesoriów. Lekkie panele ogrodzeniowe z prętów stalowych są łatwe do przenoszenia. Wystarczy umieścić je we właściwym miejscu i przykręcić do systemowych słupków ogrodzeniowych.
 

Panele ogrodzeniowe naszej produkcji są zabezpieczane antykorozyjnie. Dzięki temu produkowane przez nas ogrodzenia panelowe są przystosowane do bezobsługowej eksploatacji przez wiele lat. Wszystkie elementy ogrodzenia są odporne na korozję, zmieniające się warunki atmosferyczne skrajne temperatury i intensywne promieniowanie słoneczne. Nasza firma produkuje panele ogrodzeniowe z prętów o średnicy 4 lub 5 mam. Ogrodzenia są dostępne w kilku wariantach stylistycznych, w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki temu można dobrać panele ogrodzeniowe o odpowiedniej wielkości do każdego płotu. Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu producenta ogrodzeń panelowych.
 

Ogrodzenia panelowe z montażem


Ogrodzenia panelowe prezentują się bardzo efektownie. Montaż ogrodzeń panelowych nie jest skomplikowany i większość osób może poradzić sobie z nim we własnym zakresie. Trzeba jednak mieć świadomość, że montaż ogrodzenia zajmują sporo czasu i może wymagać zastosowania specjalistycznych narzędzi. Mając to na uwadze, nasza firma oferuje profesjonalną usługę montażu ogrodzeń panelowych. To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego chętnie korzystają zarówno inwestorzy prywatni, jak i instytucjonalni. Profesjonalny montaż ogrodzenia panelowego Rabski to gwarancja solidnego wykonania płotu i szybkiej realizacji zlecania.
 

Wszystkich zainteresowanych ceną nowego ogrodzenia panelowego wraz z usługą montażu fabrycznego zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Usługa montażu ogrodzenia panelowego jest wyceniana indywidualnie. Do kalkulacji konieczna jest wiedza na temat skali i specyfiki projektu oraz lokalizacja działki, na której ma zostać zamontowane nowe ogrodzenie panelowe. Nasza firma oferuje kompleksową usługę montażu ogrodzeń panelowych. Montaż fabryczny obejmuje dostawę wszystkich komponentów zamówionego ogrodzenia i montaż. W ramach realizowanych prac montujemy zarówno wysokie zewnętrzne płoty panelowe, jak i niskie panelowe płotki do grodzenia wewnętrznych ogródków, placów zabaw, boisk i innych wydzielonych przestrzeni.
 

Płoty panelowe, bramy i furtki ogrodzeniowe


Płoty panelowe to rozwiązanie, które sprawdza się w obiektach każdego rodzaju. Dzięki systemowym ogrodzeniom panelowym każda przestrzeń może być zorganizowana w oczekiwany sposób, tak aby można było zapewnić pełne bezpieczeństwo i dostęp do poszczególnych stref obiektu. Warto zauważyć, że ogrodzenia panelowe prezentują się bardzo efektownie. Wyglądają nowocześnie, są dostępne w różnych kolorach, co pozwala dopasować ogrodzenie panelowe do ogólnej aranżacji każdego miejsca. Co więcej, systemowe ogrodzenia panelowe są dostępne wraz z komponentami, takimi jak panelowe bramy i furtki ogrodzeniowe.
 

Wszystkie elementy wybranego systemu ogrodzeń panelowych charakteryzują się spójnym designem. Co sprawia, że każde nowe ogrodzenie panelowe nadaje wydzielonej przestrzeni określony charakter i podnosi wartość działki czy innego obiektu. Wybierając ogrodzenie panelowe, można dobierać furtki i bramy ogrodzeniowe wykończone tym samym wzorem paneli z prętów stalowych. Dostępne są też zdobione furtki i bramy, które podnoszą atrakcyjność aranżacji. Architekci i inwestorzy mogą konfigurować ogrodzenia panelowe z nowoczesnymi lub klasycznymi furtkami i bramami. Wszystkie podzespoły pod względem technicznym stanowią integralny system ogrodzeniowy, co sprawia, że montaż wybranego ogrodzenia panelowego wraz z furtkami i bramami jest prosty i bezproblemowy.
 

Produkcja systemowych paneli ogrodzeniowych, płotów, furtek i bram


Nasza firma od lat produkuje systemowe ogrodzenia panelowe, furtki i bramy ogrodzeniowe do wszystkich rodzajów obiektów. Do produkcji ogrodzeń panelowych stosujemy wysokiej jakości pręty stalowe. Poszczególne pręty są zgrzewane ze sobą tak, aby tworzyły określony wzór oczka panelu ogrodzeniowego. W naszej ofercie dostępnych jest kilka rodzajów paneli. Poszczególne warianty różnią się stylistyką oraz wysokością. W ofercie dostępne są panele ogrodzeniowe mierzące od 1 metra wysokości do przeszło 2 metrów. Dzięki temu możemy konfigurować ogrodzenia na wszystkich typach posesji, wydzielać funkcjonalne przestrzenie w większych obiektach czy grodzić boiska i całe obiekty sportowe. Zachęcamy do konsultacji z działem obsługi klienta w sprawie zastosowania ogrodzeń panelowych Rabski w państwa projekcie.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
PANEL 2D 656 wys 1,23
dodaj do porównania
dodaj do schowka
PANEL 2D 656 wys 1,43
dodaj do porównania
dodaj do schowka
PANEL 2D 656 wys 1,63
dodaj do porównania
dodaj do schowka
PANEL 2D 656 wys 1,83
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Zalety ogrodzeń panelowych Rabski


Ogrodzenia panelowe to doskonałe rozwiązanie do szybkiego montowania płotów o oczekiwanej wysokości i praktycznie dowolnej długości. Każdy panel ogrodzeniowy to solidny element, który wystarczy przymocować do odpowiednio rozstawionych słupków ogrodzeniowych.

  • Ogrodzenia panelowe to solidna bariera. Są wykonane ze zgrzewanego drutu stalowego o średnicy 4 lub 5 milimetrów.
  • Każdy panel to sztywna i mocna konstrukcja. Nie ma potrzeby naciągania jak w przypadku grodzenia siatką.
  • Panele są dostępne w określonych rozmiarach. Wysokość najniższych to około 100 cm. Najwyższe mierzą ponad 2 metry.
  • Panele ogrodzeniowe można docinać na długość i wysokość tak, aby dopasować je do specyfiki miejsca montażu np. przy narożnikach lub wytycznych projektu, oczekiwanej stylistyki czy sposobu użytkowania.
  • Zastosowanie wysokich słupów ogrodzeniowych pozwala montować kolejne panele jeden nad drugim.
  • Ogrodzenia panelowe prezentują się efektownie i nowocześnie. Nadają posadki efektowny wygląd i są postrzegane jak element podnoszący walory estetyczne i wartość obiektu.
  • Panele ogrodzeniowe Rabski są doskonałe zabezpieczone antykorozyjnie. W zależności od wybranego wariantu zabezpieczenie stanowi warstwa ochronna ocynku nanoszona na panele ogrodzeniowe. Dostępne są też panele ogrodzeniowe powlekane kolorowym PVC.
  • Płoty panelowe to system dopasowanych komponentów, które zawsze pasują do siebie podczas montażu. Dzięki temu montaż jest prosty, a realizacja prac postępuje szybciej niż w przypadku zastosowania rozwiązań alternatywnych.

Design ogrodzeń panelowych Rabski


Płoty panelowe naszej produkcji charakteryzują się specyficznym designem. Panele mają kształt regularnych prostokątów, co ułatwia montaż długich równych ogrodzeń, które w każdej przestrzeni prezentują się rewelacyjnie i nadają wydzielonym obiektom, nawet niezabudowanym działkom, typowy uporządkowanych charakter. To sprawia, że dzięki zastosowaniu naszego ogrodzenia panelowego każda działka stanowi atrakcyjną wydzieloną przestrzeń co podnosi wartość i prestiż obiektu. Produkowane przez nas ogrodzenia panelowe są dostępne w kilku wariantach różniących się estetyka i designem.

  • Ogrodzenia panelowe 2D – to płaskie panele z solidnych drutów stalowych. Ogrodzenia stanowią jednolitą barierę, która w efektowny, ale nie dominujący sposób wyznacza granicę posesji lub wydzielonej przestrzeni. Ogrodzenia panelowe 2D marki Rabski to jedno z popularniejszych rozwiązań, które można codziennie oglądać na setkach tysięcy metrów płotów panelowych zamontowanych w Poznaniu i okolicach.
  • Ogrodzenia panelowe 3D – to panele zdobione dodatkowym przetłoczeniem. Przetłoczenie wyraźnie wyróżnia linię ogrodzenia danej posesji. Dzięki temu działka wyróżnia się spośród sąsiednich. Ogrodzenia 3D produkowane są w tej samej technologii co panele 2D. Wyróżniający się design sprawia, że co roku przybywa posesji z płotami panelowym i 3D marki Rabski w całym kraju. Trend ten sukcesywnie przybiera na sile. Nasza firma montuje ogrodzenia panelowe 3D na w inwestycjach w Poznaniu, Radomiu i okolicach.

Montaż systemowych płotów panelowych


Warto zauważyć, że panelowe płoty systemowe Rabski to rozwiązanie, które pozwala uzyskać bardzo dobry uporządkowany wygląd każdej działki i wydzielanej nimi przestrzeni. Niezależnie od warunków terenowych, w których montuje się systemowe ogrodzenie panelowe, uzyskuje się efektowną regularną linię ogrodzenia. Sztywne i solidne panele stanowią doskonałą barierę dla osób postronnych i zwierząt.


Montaż systemowych płotów ogrodzeniowych jest prosty. Umożliwia szybką realizację nawet zaawansowanych projektów, w których trzeba zamontować setki metrów bieżących ogrodzenia. Dzięki systemowej organizacji, prace montażowe na każdym etapie przebiegają w sposób uporządkowany. Przerwany montaż można bez żadnych problemów kontynuować następnego dnia lub w innym dogodnym okresie.


Dzięki swoim właściwościom i łatwemu montażowi płoty panelowe stają się typowym wyposażeniem placów zabaw, boisk, obiektów sportowych, ogródków i innych wydzielonych przestrzeni w parkach czy na osiedlach i większych patio. Systemowe ogrodzenia panelowe doceniają także inwestorzy indywidualni. Efektowny design i łatwość montażu sprawiają, że płoty panelowe montuje się na coraz większej liczbie posesji. Można powiedzieć, że panelowe ogrodzenia stały się po prostu modne.
 

Systemowe ogrodzenia panelowe


Nasza firma produkuje i dystrybuuje nowoczesne systemowe ogrodzenia panelowe. Nasze ogrodzenia są montowane na płotach posesji w całym kraju. Spora część produkcji jest sprzedawana na eksport. Warto przypomnieć, że produkowane przez nas panelowe systemy ogrodzeniowe można zamawiać razem z usługą montażu fabrycznego. To rozwiązanie dla inwestorów publicznych i instytucjonalnych.
 

Nasze ogrodzenia są montowane w nowych wielorodzinnych obiektach mieszkalnych, na osiedlach, w parkach oraz na prywatnych posesjach w Radomiu, Poznaniu, Komornikach, Plewiskach i okolicach. Warto dodać, że jako sukces postrzegany zaufanie klientów i zainteresowanie naszymi systemowymi rozwiązaniami do montażu ogrodzeń panelowych, furtek i bram ogrodzeniowych oraz systemów automatyki do bram do zdalnego sterowania dostępem do posesji i obiektów.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

⚠ UWAGA ⚠ 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.


Telefon +48 61-8-751-157


E-mail biuro@rabski.pl