Strona główna » Orliki boiska

Witamy w sklepie

UWAGA 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.
 

Telefon +48 512510619

E-mail biuro@rabski.pl

Orliki boiska

Solidne ogrodzenie boiska na lata


Nasza firma jest producentem akcesoriów ogrodzeniowych do organizacji i zabezpieczania wszystkich typów obiektów. Orliki, obiekty sportowe i place zabaw to jedna z trudniejszych aplikacji. Ogrodzenia w obiektach tego typu muszą być trwałe, solidne i bezpieczne. Dlatego nasza firma przykłada szczególną uwagę do produktów ogrodzeń dedykowanych do tego segmentu rynku. Warto dodać, że ogrodzenia sportowe, na place zabaw i obiekty specjalne naszej produkcji dostępne są z usługą montażu fabrycznego.
 

To usługa dla inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. Wszystkie elementy ogrodzeń dedykowanych do obiektów sportowych, osiedlowych orlików i placów zabaw są produkowane z wysokiej jakości stali. Tu nie mam miejsca na kompromisy. Ogrodzenie sportowe musi sprostać trudnym warunkom atmosferycznym i zapewniać pełną ochronę obiektu i korzystających z niego osób.
 

Warto mieć świadomość, że ogrodzenia sportowe to nie tylko bariera wyznaczająca przestrzeń boiska czy placu zabaw. Takie ogrodzenie to również zabezpieczenie, które ma zapobiec zagrożeniu wypadkami, do których mogłoby dojść w pobliżu obiektów sportowych. Stłuczona szyba, uszkodzony sprzęt lub kontuzja osoby postronnej, przebywającej w bliskim otoczeniu, spowodowana przypadkowo przez aktywnych sportowców, mogłaby mieć trudne do oszacowania skutki. Nasze wyposażenie do grodzenia boisk, placów zabaw i obiektów sportowych to doskonałe rozwiązanie, które umożliwią organizację przestrzeni specjalnego przeznaczenia w sposób zgodny z przepisami i wytycznymi dotyczącymi zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

alt

 

Ogrodzenie boiska – zabezpieczenie orlika i osób postronnych


Ogrodzenia boiska to wyposażenie, które na stosunkowo niewielkiej przestrzeni pozwala zorganizować profesjonalny obiekt sportowy z boiskami do różnych dyscyplin sportowych, strefę relaksu i plac zabaw. Ogrodzone orliki wpisały się w krajobraz polskich osiedli. Są organizowane przy placówkach edukacyjnych i obiektach sportowych. Dzięki produkowanym przez nas ogrodzeniom sportowym można doskonale zorganizować każdy tego typu obiekt. Wysokie ogrodzenia sportowe zapewniają komfort sportowcom i pełne bezpieczeństwo pozostałym osobom korzystającym z obiektu oraz osobom postronnym, które odpoczywają w pobliskiej strefie relaksu np. na ławeczce przy placu zabaw lub przechodniom, którzy mijają obiekt sportowy po drodze na parking czy idąc do szkoły lub pracy. To doskonałe rozwiązanie, które umożliwia bezpieczne korzystanie z przestrzeni publicznej wokół boisk i obiektów sportowych, a jednocześnie daje pełną swobodę użytkownikom obiektu sportowego. Warto mieć świadomość, że to właśnie dzięki takim ogrodzeniom sportowym, jak te produkowane przez naszą firmę, udało się ograniczyć zagrożenie scenariuszami, w których jeden z uczestników zajęć sportowych w ferworze walki wybiega na ruchliwą ulicę w pogoni za piłką czy innym elementem wyposażenia. Dzięki solidnym ogrodzeniom sportowym udało się podnieść poziom bezpieczeństwa uczestników zajęć sportowych i rywalizujących sportowców oraz wszystkich w pobliżu.

 alt

 

Organizacja orlików, obiektów sportowych i placów zabaw


Ogrodzenia sportowe to niezbędny element wyposażenia każdego orlika i obiektu sportowego. Dzięki solidnym płotkom sportowcy mogą skupić się na treningu bez obawy o to, że stworzą zagrożenie dla osób postronnych. To bardzo ważne z perspektywy sportowego rozwoju i warunków do podnoszenia umiejętności. Ponadto, dzięki dobrym ogrodzeniom sportowym możliwe jest lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Nikogo nie dziwi fakt, że współczesne orliki i boiska sportowe powstają w ograniczonej już zagospodarowanej przestrzeni. W takich warunkach pełnowymiarowy obiekt sportowy trzeba zmieścić w dostępnym miejscu. Jeżeli jest to możliwe, warto zorganizować koło siebie boiska do kilku dyscyplin. Taki projekt pozwala ograniczyć koszty realizacji w porównaniu do budowy boisk w różnych lokalizacjach. Ogrodzenia sportowe zapewniają pełen komfort i bezpieczeństwo podczas równoległych zajęć na wszystkich boiskach dostępnych w obiekcie. Dzięki stosunkowo niewielkiej przestrzeni, jaką zajmuje nowoczesne ogrodzenie sportowe, na dostępnym terenie można zorganizować więcej boisk i obiektów treningowych, co podnosi atrakcyjność kompleksu sportowego.
 

Siatka na ogrodzenia sportowe


Jednym z popularniejszych rozwiązań wykorzystywanych do budowy ogrodzeń sportowych jest siatka. Lekkie i łatwe w montażu siatki umożliwiają budowę wysokich ogrodzeń sportowych. To doskonałe zabezpieczenie boisk. Dzięki zastosowaniu siatek można konstruować lekkie w formie, ale mocne wysokie ogrodzenia. Siatka o oczkach o odpowiedniej wielkości stanowi doskonałe zabezpieczenie, które zatrzymuje piłki i inne elementy wyposażenia specyficzne dla danej dyscypliny, które w trakcie rywalizacji lub treningu mogłyby zostać wyrzucone z dużą siłą i prędkością poza boisko. Jednocześnie dzięki oczkom o stosunkowo dużej powierzchni wysokie zazwyczaj ogrodzenia stawiają mniejszy opór poruszającym się masom powietrza. To pozwala budować tańsze i w pełni bezpieczne ogrodzenia, które wytrzymują zmieniające się warunki atmosferyczne, porywiste wiatry w połączeniu z intensywnymi opadami atmosferycznymi, a jednocześnie prezentują się lekko i nowocześnie. Zachęcamy do kontaktu w celu konsultacji na temat zastosowania rozwiązań naszej firmy jako ogrodzenia obiektów sportowych, orlików i placów zabaw.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

⚠ UWAGA ⚠ 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.


Telefon +48 61-8-751-157


E-mail biuro@rabski.pl