Strona główna » Bramy » Bramy przesuwne panelowe

Witamy w sklepie

UWAGA 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.
 

Telefon +48 512510619

E-mail biuro@rabski.pl

Bramy przesuwne panelowe

Bramy przesuwne panelowe

Bramy przesuwne

 

Cechy charakterystyczne:

  • brama przesuwna jest konstrukcją samonośną, zespół nośny posadowiony jest na fundamencie za pośrednictwem śrub fundamentowych
  • skrzydło porusza się kilka centymetrów nad podłożem, dzięki temu nie jest niczym blokowane
  • Wypełnienie to konstrukcja panelowa
  • Szyna nośna przymocowana jest do skrzydła bramy, a szyna jezdna wykonywana jest bezodpadowo  z blachy ocynkowanej - ten unikatowy proces produkcji jednego z najważniejszych elementów bramy przesuwnej
  • gwarantuje sprawną, płynną i cichą pracę bramy
  • do bramy może zostać zamontowany system automatycznego otwierania / zamykania - brama przesuwna z napędem
alt

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Zastanawiasz się nad zakupem bramy przesuwnej? To dobry wybór – szczególnie jeśli cenisz sobie nowoczesność, niezawodność i wysoką jakość. Nowoczesne bramy przesuwne są wygodne w codziennej eksploatacji i doskonale spisują się zarówno w przypadku prywatnych posesji, jak i wjazdów na tereny firm czy magazynów. Wytrzymałe ogrodzenie oraz odpowiednio dobrana brama to gwarancja bezpieczeństwa: nie odkładaj decyzji o zakupie bramy na później. Profilowe bramy przesuwne świetnie komponują się z nowoczesnymi ogrodzeniami oraz bujnymi ogrodami. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na bramę otwieraną ręcznie lub zainwestować w system automatycznego otwierania. W naszej ofercie znajdziesz interesujące propozycje, a bramy przesuwne wykonujemy w oparciu o indywidualne zamówienie - dzięki temu bez problemu dopasujesz bramę do szerokości podjazdu. Dlaczego warto postawić na bramę przesuwną oraz jakie rozwiązanie wybrać?
 

Zalety bram przesuwnych

 

Nowoczesna brama przesuwna jest prosta i wygodna w codziennym użytkowaniu; może być zamocowana na specjalnej prowadnicy lub tworzyć samonośną konstrukcję – bezproblemową w przypadku zalegających liści czy śniegu i lodu . W przeciwieństwie do tradycyjnych bram, brama przesuwna nie posiada dużych skrzydeł, dzięki czemu nie ogranicza przestrzeni podjazdu. Należy pamiętać jednak, że brama przesuwna będzie wymagała miejsca wzdłuż płotu, dlatego rzadko kiedy decydują się na nią właściciele niewielkich posesji.
 

Nowoczesne bramy przesuwne mogą być otwierane automatycznie lub manualnie: są stosunkowo lekkie, a jednocześnie wytrzymałe. W dodatku skrzydeł takiej bramy nie zamknie silny wiatr: jeśli zdarzało Ci się zarysować w ten sposób samochód, wybierz nowoczesną bramę przesuwną, by zwiększyć bezpieczeństwo podczas wjazdu i wyjazdu. Nie na każdej działce możliwe jest zamontowanie bramy dwuskrzydłowej: problematyczne bywa zwłaszcza nachylenie powierzchni, wskutek czego skrzydła bramy nie będą otwierały się bezproblemowo. W takim wypadku brama przesuwna będzie jedynym rozwiązaniem. Dłuższe bramy będą wymagały dodatkowej szyny, by cała konstrukcja pozostała stabilna – są one jednak o wiele wygodniejsze od modeli dwuskrzydłowych oraz zajmują mniej miejsca.
 

Panelowa brama przesuwna: propozycja dla posesji prywatnych i firm

 

Jeśli interesują Cię nowoczesne, proste bramy, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania spośród dostępnych w naszej ofercie modeli. Nie musisz decydować już teraz, czy planujesz automatyczny system otwierania – nasze bramy są przystosowane do montażu takiego rozwiązania. Stawiamy na nowoczesne wykończenie: proste bramy przesuwne doskonale pasują zarówno do minimalistycznych ogrodzeń panelowych, jak również ogrodzeń wykonanych ze sztachet czy szerokich profili.
 

Niestandardowe ogrodzenie? Duże wymiary podjazdu? Jeśli zależy Ci na idealnie dopasowanej bramie, skontaktuj się z nami. Tworzymy przesuwne bramy na indywidualne zlecenie – wybierając nasze usługi masz pewność, że brama będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

⚠ UWAGA ⚠ 


W związku z aktualną sytuacją rynkową oraz tak dynamicznymi zmianami cen surowców informujemy, że bieżąca aktualizacja cen na stronie stał się niemożliwa.

Dlatego w celu zakupu i potwierdzenia cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.


Telefon +48 61-8-751-157


E-mail biuro@rabski.pl